تبلیغات
سوته دلان (مرامنامه) - آموزش کار با سایتهای کلیکی
 
سوته دلان (مرامنامه)
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


سلام به وبلاگ خودتون خوش اومدید.امیدوارم که لحظات خوشی رو سپری کنید.
اینجانب dashkazem این وب رو برای شما آماده كردم تا بتونید از مطالب آن لذت ببرید شما هم با نظرات خودتون ما رو برای ادامه ی این كار همیاری كنید.ممنون از همتون.
برای تبادل لینک با ما ابتدا ما را با نام *عكس و مطالب جالب* لینک کنید و سپس به ما اطلاع دهید تا شما را با نام خودتان لینک کنیم

ایمیل من:dashkazem@yahoo.com

مدیر وبلاگ : dashkazem
نویسندگان
نظرسنجی
شما دنبال چه مطالبی میگردید؟

در این مطلب می خواهم کار کردن با سایت های باکس را به شما آموزش دهم. ممکن است برای کسانی که با این سایت ها کار می کنند، این مطلب چیز چندان مفیدی نباشد، ولی برای کسانی که به تازگی با این سایت ها آشنا شده اند، این مطلب بسیار مفید خواهد بود و پاسخ بسیاری از پرسش های خود را می توانند در اینجا پیدا کنند.

مراحل ثبت نام و ورود به سایت را به دلیل سادگی و برای رعایت اختصار توضیح نمی دهم. اگر کسی در این مراحل مشکلی داشت می تواند در قسمت نظرات مطرح کند.

شروع به مشاهده تبلیغات: پس از ورود به سایت، در قسمت بالای صفحه، سمت چپ، چیزی شبیه به عکس زیر را مشاهده خواهید کرد:

در این قسمت، خلاصه اطلاعات حساب را می توان دید: موجودی حساب های جاری و سپرده و نوع عضویت (که در اینجا پیشرفته نوشته شده). کلیدهای میان بری هم در این قسمت وجود دارد. عددی که در دایره نارنجی رنگ نوشته شده، تعداد آگهی های استانداردی جدید را نشان می دهد. دو عدد دیگر ممکن است در دایره های آبی رنگ در سمت چپ آن نوشته شده باشد که تعداد آگهی های کوچک و خیلی کوچک جدید را نشان می دهد. برای مثال در عکس بالا، سه آگهی استاندارد جدید وجود دارد، 1 آگهی خیلی کوچک. به دلیل اینکه آگهی کوچک جدیدی وجود ندارد، دایره و عددی مربوط به آن وجود ندارد.

همانطور که متوجه شدید، سه نوع آگهی در سایت های باکس وجود دارد: استاندارد، کوچک و خیلی کوچک. آگهی های استاندارد در واقع آگهی های اصلی هستند که معمولا ارزش آنها 10 توماناست. آگهی های کوچک و خیلی کوچک به ترتیب 4 و 1 تومان ارزش دارند. شما فقط از کلیک های آگهی های استاندارد زیرمجموعه های خود سود می برید. ضمن اینکه برای سود بردن از کلیک های زیرمجموعه های خود، باید روزانه تعداد مشخصی آگهی استاندارد ببینید و اگر در روز خاصی وارد سایت نشوید و آگهی نبینید، آن روز از کلیک های زیرمجموعه های خود سودی دریافت نخواهید کرد. به تصویر زیر توجه کنید:


با کلیک بر روی لینک "آگهی های کلیکی" در کنار دایره نارنجی رنگ، به صفحه ای مشاهده آگهی ها منتقل می شوید که تصویر بالا، قسمتی از این صفحه را نشان می دهد. همانطور که می بینید، من باید در این سایت روزانه 3 آگهی استاندارد مشاهده کنم تا از کلیک های زیرمجموعه ها سود ببرم و امروز هیچ آگهی ای را کلیک نکرده ام. برای شروع مشاهده آگهی ها، روی عنوان یکی از آگهی ها در قسمت پایین صفحه کلیک می کنم:

پس از کلیک کردن روی عنوان یک آگهی، آن آگهی به شکل زیر در می آید:

حال باید روی علامت تیک کوچکی که در تصویر مشخص کرده ام، کلیک کنم تا پنجره آگهی باز شود. پس از بارگذاری کامل صفحه آگهی، در نواری در قسمت بالای پنجره ای که باز می شود، میزان انتظار نشان داده می شود و پس از پایان زمان لازم، 30 ثانیه، پول آن آگهی به حساب شما افزوده می شود. دقت کنید که باید صفحه مربوط به آگهی بالا باشد تا زمان محاسبه شود و اگر پنجره ی دیگری را فعال کنید، شمردن زمان متوقف می شود. همچنین نمی توانید چند آگهی را با هم باز کنید، بلکه باید زمان مشاهده یک آگهی پایان یابد تا بتوانید آگهی بعدی را مشاهده کنید.

انواع حساب ها: در سایت های باکس شما دو نوع حساب دارید: حساب جاری و حساب سپرده. حساب جاری حسابی است که درآمدهای شما از کلیک های خودتان و زیرمجموعه ها به آن واریز می شود. شما می توانید موجودی این حساب را در صورتی که به حد نصاب برسد برداشت کنید. همچنین می توانید مقداری از موجودی این حساب را به حساب سپرده خود منتقل کنید. حساب سپرده حسابی است که از اعتبار آن می توانید برای خرید آگهی، خرید و اجاره ی زیر مجموعه و ارتقای عضویت استفاده کنید. برای افزایش موجودی این حساب معمولا سه راه دارید: انتقال از حساب جاری، انتقال آنلاین شتابی، انتقال از زرین پال. البته مدیریت سایت ممکن است بعضی از این روش ها را غیرفعال کند، یا روش های دیگری اضافه کند. با کلیک بر روی نام کاربری خود در قسمت بالای صفحه سمت چپ و انتقال به صفحه اصلی حساب خود، می توانید لینک افزایش موجودی را از منوی سمت راست صفحه انتخاب کنید و مراحل افزایش موجودی را انجام دهید.

برای برداشت درآمد خود از حساب جاری، باید به دو نکته توجه کنید: موجوی حساب جاری شما به حدنصاب برداشت رسیده باشد؛ از برداشت قبلی، چند روز گذشته باشد. معمولا بین برداشت های یک کاربر استاندار یا پیشرفته، باید حداقل 6-8 روز فاصله باشد. با ارتقای سطح عضویت، این فاصله کاهش می یابد.

خرید، اجاره، بررسی و کنترل زیرمجموعه ها: برای خرید زیرمجموعه باید ابتدا حساب سپرده خود را به یکی از روش هایی که در بالا گفته شد شارژ کنید. سپس از منوی خرید، که در تصویر زیر نشان داده شده استفاده کنید:

با کلیک بر روی "زیرمجموعه مستقیم" می توانید زیرمجموعه مستقیم خریداری کنید. این زیرمجموعه ها افراد واقعی ای هستند که بدون معرف در سایت عضو شده اند و شما با پرداخت مبلغی، آنها را بطور دائم به زیرمجموعه گی خود در می آورید. معمولا همیشه تعداد محدودی از این زیرمجموعه ها در سایت وجود دارد که با کلیک بر روی این لینک، در بالای صفحه نمایش داده می شود.

با کلیک بر روی "زیرمجموعه اجاره ای واقعی " می توانید زیرمجموعه واقعی اجاره کنید. این زیرمجموعه ها افراد واقعی ای هستند که بدون معرف در سایت عضو شده اند و شما با پرداخت مبلغی، آنها را برای یک ماه به زیرمجموعه گی خود در می آورید. این زیرمجموعه ها هم معمولا به تعداد محدودی در سایت وجود دارد که با کلیک بر روی این لینک، در بالای صفحه نمایش داده می شود.

با کلیک بر روی "زیرمجموعه اجاره ای مجازی" می توانید زیرمجموعه مجازی اجاره کنید. این زیرمجموعه ها افراد واقعی ای نیستند و در واقع روبوت هایی هستند که شما با پرداخت مبلغی، آنها را برای یک ماه اجاره می کنید تا بعنوان زیرمجموعه ی شما روی تبلیغات کلیک کنند. این زیرمجموعه ها را می توانید بسته به سطح عضویت، در بسته های 3 الی 50 یا 80 تایی اجاره کنید. زیرمجموعه های اجاره ای بر اساس سطح عضویت شما، در روز بطور میانگین تعداد خاصی کلیک می کنند. برای مثال اگر شما عضو استاندارد باشید، شاید زیرمجموعه های مجازی شما در روز بطور میانگین 3 کلیک کنند. با ارتقای عضویت، میانگین کلیک های زیرمجموعه های مجازی کم می شود ولی در عوض هزینه اجاره آن ها هم کاهش پیدا می کند و همچنین محدودیت تعداد زیرمجموعه مجازی افزایش پیدا می کند.

همان طور که در شکل زیر می بینید، بین خرید و اجاره های متوالی زیرمجموعه، باید تعداد روزهای معینی فاصله باشد که تعداد روزها به سطح عضویت شما بستگی دارد. برای مصال ممکن است یک عضو استاندارد هر 7-8 روز بتواند زیرمجموعه بخرد یا اجاره کند، ولی یک عضو طلایی هر 3-4 روز. در مورد تعداد و زمان خرید و اجاره زیرمجموعه، در مطلبی دیگر، تحت عنوان "استراتژی کسب درآمد از سایت های تبلیغات کلیکی باکس" توضیح خواهم داد.

برای مشاهده آمار زیرمجموعه ها، باید از منوی "زیرمجموعه ها" در سمت راست صفحه، گزینه ی آمار و اطلاعات را بزنید. مانند شکل زیر:

میانگین کلیک زیرمجموعه های مجازی را می توانید از تقسیم تعداد کل کلیک های آنها بر تعدادشان به دست آورید. در بعضی موارد، بعضی از این زیرمجموعه ها کم کار هستند و یا اصلا کلیک نمی کنند، برای بهتر کردن میانگین زیرمجموعه های مجازی خود، می توانید بعضی از آنها را تعویض کنید. برای این کار باید از منوی تصویر بالا، گزینه اجاره ای مجازی را کلیک کنید. در لیستی که نمایش داده می شود، تک تک زیرمجموعه های مجازی را می توانید ببینید و کلیک های آن ها را بررسی کنید. آنهایی که در روزهای اخیر کلیکی ندارند را می توانید انتخاب کنید و با پرداخت مبلغی در حدود یک سوم اجاره یک ماه، از لیست انتخابی پایین صفحه آن ها را تعویض کنید.

با کلیک بر روی "مستقیم" می توانید لیست زیرمجموعه های واقعی خود را به تفکیک ببینید و به آنها پیام دهید، یا آنهایی که غیرفعال هستند را حذف کنید.

برداشت از حساب:

برای برداشت از حساب باید در صفحه "خلاصه حساب" روی آیکون "برداشت موجودی" که در قسمت "بررسی و کنترل" در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک کنید و سپس نجوه دریافت پول و میزان دریافت را مشخص کنید. دقت کنید که باید بین برداشت های شما تعداد روز مشخصی فاصله باشد که این فاصله به سطح عضویت شما بستگی دارد. قبل از ارسال درخواست حساب خود، حتما مطمئن شوید که اطلاعات حساب بانکی و زرین پال خود را به درستی در صفحه "تنظیمات حساب" وارد کرده اید. اطلاعات مربوط به برداشت از حساب را می توانید در صفحه "گزارش پیشینه" که لینک آن در پایین ترین منو وجود دارد مشاهده کنید.

ارسال تبلیغ: شما برای زیرمجموعه گیری و یا تبلیغ سایت یا محصول خود ممکن است بخواهید در سایت های باکس تبلیغ خود را قرار دهید. قرار دادن تبلیغ سه مرحله دارد:


-> مرحله اول: از منوی "تبلیغات و آگهی" روی "تبلیغ دهندگان" کلیک کنید. از جدول مربوطه، نوع آگهی کلیکی، درخواست عضویت، لینک ویژه و یا بنری که میخواهید قرار دهید را انتخاب کنید و از لیست پایین، در قسمت مربوطه روی "خرید کلیک"، "خرید عضویت" و یا ... کلیک کنید. در صفحه بعد می توانید تعداد را انتخاب کنید. دقت کنید که هزینه ی تبلیغ از حساب سپرده ی شما کم خواهد شد و باید قبل از اقدام به خرید کلیک، حساب سپرده خود را شارژ کرده باشید. 
--> مرحله دوم: در این مرحله باید صفحه آگهی خود، تصویر بنر و یا اطلاعات مربوط به لینکی که می خواهید قرار دهید را با کلیک بر روی "افزودن آگهی"، "افزودن بنر" و یا ... در قسمت پایینی صفحه "تبلیغ دهندگان" صبت کنید و منتظر بمانید تا تایید شود. 
--> مرحله سوم: برای مدیریت آگهی ها و بنر های تایید شده در قسمت پایین صفحه ی "تبلیغ دهندگان" روی "مدیریت آگهی ها"، "مدیریت بنرها" و یا ... کلیک کنید. لیست آگهی های تایید شده نمایش داده خواهد شد. با کلیک بر روی آیکون "مدیریت" در جلوی نام هر آگهی اطلاعات دقیق تر آن آگهی نمایش داده خواهد شد. در شکل زیر آیکون مدیریت مشخص شده است:

حال با کلیک بر روی آیکون "افزودن کلیک" در جلوی نام آگهی مانند شکل زیر، می توانید تعداد دلخواهی از کلیک هایی که قبلا در مرحله ی اول خریداری کرده اید، به این آگهی اختصاص دهید. سپس با کلیک بر روی آیکون کناری مدیریت، نمایش آگهی آغاز خواهد شد.آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
ثبت دامنه رایگان - ثبت دامنه رایگان - ساب دامین رایگان - افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو بزرگترین فروشگاه اینترنتی - خرید پستی بازی ، نرم افزار ، سخت افزار فروشگاه اینترنتی - نوین فروش - فروشگاه اینترنتی تبلیغات رایگان - آگهی رایگان در اینترنت پاتوق سرگرمی - سایت سرگرمی فارس پاتوق وب سایت محبوب من دانلود رایگان نرم افزار - دانلود رایگان نرم افزار با سرعت بالا پایگاه سرگرمی پاتوق98 - هر روز با مطالب جدید و سرگرم کننده به روز میشود بزرگترین فروشگاه اینترنتی زرین مارکت - فروشگاه مستند , فیلم , کارتون , مستند , نرم افزار , بازی !!! دانلود جدیدترین و بهترین آهنگها!!! - بهترین و جدیدترین و به روزترین آهنگها و موزیک ویدیوها و عکسها را از ما بخواهید افزایش بازدید - افزایش بازدید و ترافیک سایت شما دایرکتوری تبادل لینک - دایرکتوری تبادل لینک اخبار میراث فرهنگی - خبری افزایش بازدید کننده - افزایش بازدید کننده لینکستان رایگان - لینکستان رایگان تبادل لینک - تبادل لینک تبادل لینک - تبادل لینک رایگان تبادل لینک - تبادل لینک مرجع برنامه نویسی - برنامه نویسی | طراحی وب دایرکتوری تبادل لینک - دایرکتوری تبادل لینک تبادل لینک - تبادل لینک تبادل لینک اتوماتیک - افزایش پیج رنک تبادل لینک اتوماتیک - افزایش پیج رنک فروش کارتون های قدیمی - افروش کارتون های قدیمی دایرکتوری لینک - دایرکتوری لینک فروشگاه اینترنتی صبا پیک - ارائه دهنده مرغوبترین کالاها با سریعترین سرویس پستی سیستم تبادل لینک آگهی و تبلیغات رایگان - سایتی برای آگهی رایگان، تبلیغاترایگان، نیازمندیها و تبلیغات اینترنتی جادوی دانلود - دانلود رایگان به روز ترین و جدید ترین نرم افزار ها باران پاتوق - دانلود نرم افزار , بازی , موبایل گرافیکـ69 - مرجع کامل گرافیک ایران آگهی رایگان, تبادل لینک اتوماتیک فروشگاه اینترنتی صبا پیک - ارائه دهنده مرغوبترین کالاها با سریعترین سرویس پستی یک باکس | تبادل لینک - تبادل لینک سایت یک باکس